Data: 2020-07-06

Trukmė: 12 dienų

Į kainą įskaičiuota: 10 nakvynių su maitinimu pagal programą, ekskursinė programą, skrydžiai ir pervežimai pagal programą.

ŽEMĖ, SAULĖ, TABAKAS

Kuba

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Vietinio gido paslaugos rusų kalba.
 • Pervežimai pagal programą.
 • 5 nakvynės viešbučiuose (pagal šalies kategoriją) turo metu su maitinimu pagal programą.
 • 5 nakvynės viešbutyje (pagal šalies kategoriją) Varadero kurorte su maitinimu viskas įskaičiuota.
 • Ekskursinė programa ir įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uosto mokesčiais ~ 690 – 1199 EUR. (priklausomai nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos ir t.t.).
 • Kubos viza (turisto kortelė) ~ 45 EUR./asm.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • “Tropicana Show” ~ 80 – 100 EUR./asm.
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams, asmeninės išlaidos, gėrimai, papildomos paslaugos ir t.t.

Pastabos:

 • Kelionė su jungtine grupe. Išvykimas garantuojamas vykstant net 1 keliautojui.
 • Kelionės kaina gali svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučių kainų.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, t.t.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje https://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.
1 diena. skrydis į Havaną (vakarienė).

 

Skrydis į Havaną. Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Havana. Atvykimas į Havanos oro uostą. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus vykstame į viešbutį Havanoje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Havana (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Havaną. Aplankysime Morro – Cabanos apžvalgos aikštelę, pasivaikščiosime pesčiomis po istorinį Havanos centrą – Katedros, Ginklų bei Šv.Pranciškaus aikštės, Ofisijos gatvė, E.Hemingvėjaus mėgstamiausia kavinė „La Bodequita del Medio”. Vyksime į „Havana Club” romo daryklą – muziejų, kurioje išgirsime pasakojimą apie romo gamybos procesą, o taip pat turėsime galimybę paragauti romo. Ekskursijos po Havaną tęsinys: Senoji aikštė, Mercadereso gatvė einanti iki „Ambos Mundos“ viešbučio, kuriame kadaise gyveno E.Hemingvėjus (rašytojo kambario – muziejaus lankymas). Senojoje Havanoje aplankysime Tabako muziejų. Pietūs. Po pietų miesto restorane tęsime ekskursiją po šiuolaikinę Havaną: Revoliucijos aikštė bei muziejus (apžvalga iš išorės), Centrinis parkas, Didysis Havanos teatras, Kapitolijus, įžymioji Malekono krantinė, Havanos universitetas. Vakarienė. Laisvas laikas. Pageidaujantys (už papildomą mokestį) vakarą galės praleisti garsiausiame Kuboje „Tropicana” kabareto naktiniame klube po žvaigždėtu dangumi, kur stebėsime įspūdingą šokio ir muzikos šou. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena. Havana – Vinales – Havana (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyka į Vinales slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje, kuri garsėja geriausiu tabaku pasaulyje. Vykstant pakeliui grožėsimės Kubos gamta, jos egzotiška augalija, ypač Karališkosiomis Palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu. Lankysimės tabako plantacijoje (pagal galimybę, priklausomai nuo tabako sodinimo sezono) ir fabrike, kur pamatysime tabako auginimo ir cigarų gamybos procesą, o taip pat turėsime galimybę patys susukti cigarą. Vėliau sustojimas „El Paraiso“ fermoje, kur pamatysime paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, jų svetingumą ir nuoširdumą. Ekskursija laiveliu požemine El Indio upe į olas, kuriose, dar iki atvykstant K.Kolumbui, gyveno vietiniai gyventojai indėnai. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų vyksime apžiūrėti didžiulį 120 m ilgio piešinį ant vieno iš mogotų šono, vaizduojantį evoliucijos teoriją. Iš Los Jasmines apžvalgos aikštelės pasigrožėsime kerinčia Vinales slėnio panorama. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena. Havana – Guama – Cienfuegos – Trinidadas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykstame link Cienfuegos. Pakeliui sustojimas „Fiesta Campesina“ fermoje kur susipažinsime su augalija ir gyvūnija, būdinga tik Sapatos pusiasaliui. Vėliau vyksime į Guamos krokodilų fermą, kurioje susipažinsime su Kuboje gyvenančia krokodilų rūšimi. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų atvyksite į Cienfuegos, pasivaikščiosime miestelio gatvėmis ir aikštėmis. Cienfuegos yra vadinamas „Pietų perlu” ir „gražiuoju jūrų miestu”, Kubos mažiausios provincijos sostinė, įkurta prancūzų kolonizatorių prie Cienfuegos įlankos, kurią atrado K.Kolumbas antrosios savo kelionės į Kubą metu (1494 m.). Dėl prancūziškos kilmės šis miestelis nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia simetrija, neoklasikinių pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosime po Marti parką, apžiūrėsime Del Valle rūmus, Tomás Terry teatrą, Kultūros vertybių namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Išvykimas į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena. Trinidadas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

 

Pusryčiai viešbutyje. Trinidadas (1988 m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą) – tai seniausias miestas Kuboje ir geriausiai išlikęs kolonijinio stiliaus miestas pasaulyje, Karibų jūros miestas – muziejus. Pažintis su miestu: Šv.Trejybės bažnyčia, pagrindinė Mayor aikštė su senaisiais cukraus pramonės magnato grafo Bruneto rūmais, kuriuose dabar įsikūręs Romantikos muziejus. Unikalaus Trinidado romo kokteilio, gaminamo iš romo ir medaus, degustavimas „La Canchanchara” bare. Šio gaivinančio gėrimo praeityje šeimininkai duodavo vergams pasibaigus darbo dienai. Pietūs vietos restorane. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
 

 

6 diena. Trinidadas – Santa Klara – Varaderas (pusryčiai, pietūs, vakarienė).

 

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksime į Santą Klarą. Atvykimas į Santą Klarą miestelį, ekskursija bei pasivaikščiojimas po miestelio centrą. Che Guevaros (1928 – 1967) memorialo apžiūrėjimas. Pietūs vietos restorane. Išvykimas į Varadero kurortą. Vakarienė (viskas įskaičiuota). Nakvynė viešbutyje Varadero kurorte.

 

7-10 dienos. Poilsis prie jūros Varadero kurorte (viskas įskaičiuota).

 

Varadero kurortas – žymiausias ir gražiausias Kubos kurortas – tai puikūs balto smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra, saulė ir nuostabi gamta, tropinė žaluma. Tai ir viena geriausių vietų nardymui. Jus nustebins daugybė koralinių salų ir povandeninė gyvūnija, augmenija bei įspūdinga povandeninė 70 metrų pločio ola Ojo del Megano. O ką jau kalbėti apie romantiškas vakarienes puikiuose žuvies patiekalų restoranuose, nuostabius saulėlydžius, pasivaikščiojimus po parką su daugybe restoranų ir barų, įsikūrusių palmių šešėlyje. Jei labiau vilioja naktinis gyvenimas – tai Varaderas nepaliks Jūsų abejingų naktiniais šou. Uždeganti kubietiška muzika, atlikėjų meistriškumas ir programų įvairovė čia yra vieni geriausių Kuboje. Nakvynė viešbutyje.

 

11 diena (pusryčiai).

Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į Havanos oro uostą.

Skrydis iš Havanos: Havana – Europos miestas – Vilnius/Ryga/Varšuva.

*Kelionę galima pratęsti pridedant poilsį Varadero kurorte. Dėl priemokų teirautis „GRŪDOS“ biuruose.

 

12 diena

 

Grįžimas.

Daugiau informacijos “Jūsų ir mūsų sėkmė” agentūroje. Spauskite čia
Lėktuvų bilietai
Skrydžiai į Oslą nuo 10,19 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Londoną nuo 15,29 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Milaną nuo 22,46 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Paryžių nuo 22,46 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Dubliną nuo 34,12 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Tel Avivas nuo 37,49 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Barceloną nuo 44,73 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai kitomis kryptimis. Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia