Data: 2019-02-08

Trukmė: 1 diena

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu ir ekskursinė programa

LEDO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS LATVIJOJE

// Pažintinė kelionė autobusu //

 • Apsilankymas Ikškilės sulos namuose ir beržų sulos produktų degustacija;
 • Ekskursija Rygos senamiestyje;
 • Pažintis su didingais Jelgavos rūmais, kuriuose seniau šeimininkavo Kuržemės hercogas ir prieglobstį sau buvo radęs net Prancūzijos karalius;
 • Apsilankymas Jelgavos ledo skulptūrų festivalyje, kuris rengiamas jau 21-ąjį kartą

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus
 • Vietinių gidų paslaugos
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu

Pastabos:
Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į vieną iš seniausių Latvijos miestelių – Ikškilę, kuriam pavadinimą davė lyviai, keliavę per Dauguvos upę. Apsilankysime Sulos namuose*. Beržų sula ir naminis vynas Latvijoje itin populiarūs, todėl jauna latvių vyndarių šeima kviečia į savo rūsius degustuoti visko, ką galima pagaminti iš beržų sulos: limonado, sirupo, vyno ir net beržų sulos šampano, pagaminto remiantis klasikinio prancūziško šampano gaminimo technologijomis. Apžiūrėsime vyninės rūsį, skanausime, išgirsime įdomių pasakojimų… Lauktuvėms galėsite įsigyti beržų sulos vyno ar net paties šeimininko išrastą ir patentuotą sulos leidimo aparatą. Vykstame į Rygą. Apžvalginė ekskursija po istorinį Rygos centrą, 1997 m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, Livu aikštė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė ir „Juodagalvių namas”. Laisvas laikas pietums. Vykstame į Jelgavą  miestą, įsikūrusį ant Lielupės upės krantų. Apžvalginė ekskursija: Jelgavos rūmai, XVIII a. sukurti žymaus italų architekto F.B.Rastreli, – didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltyjyje ir buvusi  hercogo E.Birono žiemos  rezidencija,  Katedra, Šv. Anos soboras, Šv. Trejybės cerkvės bokštas su apžvalgos aikštele, paminklas pirmam  Latvijos Prezidentui Janiui Čakste. Vakare lankysimės Jelgavos ledo skulptūrų festivalyje*, kuris organizuojamas jau 21-ąjį kartą. Apžiūrėsime įspūdingas ledo skulptūras, demonstruojamas net trijose skirtingose vietose ir sukurtas daugiau nei 30 profesionalių skulptorių ir menininkų iš viso pasaulio. Apšviestos skaidraus ledo figūros sukurs nepakartojamą nuotaiką ir  trapų, bet nepaprastai gražų vaizdą. Festivalyje koncertuos Lietuvos ir Latvijos estrados atlikėjai, vyks teatralizuoti pasirodymai, šviesų šou ir fejerverkai. Vakare išvykstame namų link. Vėlai vakare grįžtame namo.

Daugiau informacijos ir užsakymas “Jūsų ir mūsų sėkmė” agentūroje. Spauskite čia
Lėktuvų bilietai
Skrydžiai į Oslą nuo 10,19 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Londoną nuo 15,29 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Milaną nuo 22,46 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Paryžių nuo 22,46 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Dubliną nuo 34,12 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Tel Avivas nuo 37,49 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Barceloną nuo 44,73 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai kitomis kryptimis. Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia