Data: 2020-06-04

Trukmė: 8 dienos

Į kainą įskaičiuota: kelionė lėktuvu, viskas įskaičiuota vienam asmeniui dviviečiame kambaryje.

Viešbutis VOGUE BODRUM *****

Bodrumas \\ Turkija

Tai bus nepamirštamos atostogos! Fantastiškai įsikūręs įlankoje, prie pat smėlio paplūdimio, fenomenalūs vaizdai, komfortiški numeriai, profesionalus aptarnavimas ir puikios pramogos nuo ryto iki vakaro – visa tai ir dar daugiau laukia čia Jūsų. Puikiai suprojektuoti baseinai, vandens parkas su 20 vandens kalnelių, mini klubai vaikams, lunaparkas, dinozaurų parkas – nė akimirkos nuoboduliui! Po aktyvios dienos kalorijas galima papildyti restoranuose ir baruose. Visų pasaulio šalių virtuvės ir fantastiškų receptų kokteiliai įtiks net reikliausiems svečiams. Puiki vieta poilsiui su šeima.

  • Nepamirštamos atostogos su šeima
  • Daug pramogų vaikams
  • Vandens parkas su 20 vandens kalnelių
  • Komfortiški numeriai
  • Skanus maistas

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Skrydžiai: Vilnius – Bodrumas – Vilnius
Bagažas: rankinis bagažas
Apgyvendinimas: dvivietis kambarys, viešbutis VOGUE BODRUM 5*
Maitinimas: ultra viskas įskaičiuota

Apie viešbutį:

Prie vietinio kelio, apie 8 km nuo BODRUMO centro, apie 27 km nuo Bodrumo-Milas oro uosto, prie viešbučio autobusų stotelė (Bodrumas/apie 2 EUR)

Oficiali kategorija šalyje – penkios žvaigždutės, elegantiškas, pastatytas 2013 m., renovuotas 2018 m., 581 numeris, pagrindinis pastatas (5 aukštai, 4 liftai), papildomas pastatas (45 bungalow tipo nameliai, iki 3 aukštų) ir vilos, erdvus vestibiulis, visą parą veikianti registratūra, pagrindinis restoranas „Veranda“ – „švediškas stalas“, yra kėdutės vaikams, atskiras bufetas vaikams, 4 restoranai à la carte: „La Fragole“ – itališkas, „Natsumi“ – azijietiškas, „Nisk“ – turkiškas, „Sea Bream“ – jūrų gėrybės, 11 barų, įskaitant barą prie baseino, kavinė ir kepyklėlė, baras su užkandžiais, konferencijų centras 400 asmenų, terasa, sodas, nemokamas belaidis internetas. Už papildomą mokestį: kirpėjas. Viešbutyje priimamos kreditinės kortelės: „Visa“, „MasterCard“.

Viešbučio, smėlio, ilgis apie 550 m, nuolaidus įėjimas į jūrą, prie pat viešbučio, priėjimas per viešbučio teritoriją, tiltas, nemokami paplūdimio skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai, baras kuriame taikoma „viskas įskaičiuota“ sistema.

Viešbučio svetainė:  www.voguehotels.com

Tai vienas populiariausių ir ištaigingiausių Turkijos kurortų, garsėjantis savo naktiniu gyvenimu ir viena didžiausių jachtų prieplaukų Egėjo jūroje bei uostu, iš kurio kasdien kursuoja keltai į Graikijos salas – Kosą ir Rodą. Bodrumas nepanašus į kitas Turkijos poilsines vietoves – čia visai kitoks kraštovaizdis ir netipinis vietos koloritas. Niekur taip nėra susimaišiusios ir tarpusavyje persipynusios turkų ir graikų įtakos, kaip čia.

Daugiau informacijos “Jūsų ir mūsų sėkmė” agentūroje. Spauskite čia
Lėktuvų bilietai
Skrydžiai į Oslą nuo 10,19 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Londoną nuo 15,29 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Milaną nuo 22,46 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Paryžių nuo 22,46 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Dubliną nuo 34,12 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Tel Avivas nuo 37,49 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai į Barceloną nuo 44,73 € Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia
Skrydžiai kitomis kryptimis. Norėdami užsisakyti bilietą spauskite čia